Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

رابطه جنسی فرانک و شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده (عکس)

۲۵ مرداد ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت فون فاز در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

رابطه جنسی فرانک و شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده

 

به گزارش ایران ناز , زن و شوهری که برای آخرین بار وقبل از طلاق از یکدیگر در پارکینگ دادگاه خانواده اقدام به رابطه جنسی کرده بودند , دستگیر شدند! فرانک و شوهرش برای آخرین بار قبل از طلاقشان در پارکینگ دادگاه خانواده با یکدیگر رابطه جنسی برقرار کردند ! مردي قبل از جدايي در دادگاه از همسر خود درخواستي نامعقول کرد.زوجي در مينه‌سوتا به دليل اين که در پارکينگ دادگاه رابطه جنسي انجام دادند دستگير شدند.

 

طبق گزارش پليس، شانتل و فرانک که هر دو ۳۲ ساله بودند به دليل نداشتن تفاهم به دادگاه مراجعه کرده بودند تا ازهم جدا شوند و به دليل کار شنيعي که در پارکينگ دادگاه انجام دادند مورد مواخذه قرار گرفتند.

 

به گفته هاي شانتل ، فرانک قبل از جدايي از او درخواستي نامتعارف کرد تا براي آخرين بار طعم باهم بودن را بچشند و به همين علت تصميم گرفتند که در پارکينگ دادگاه دور از چشم مردم خواسته هاي يکديگر را برطرف کنند.

 

رابطه جنسی فرانک و شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده (عکس)

 

به گفته هاي مامور دادگاه ، وي اين زوج را در ون مشکي رنگ در حالي که در وضعيت نامناسبي بودند دستگير کرده است و مي گويد که هنگام دستگيري شانتل و فرانک به او گفته اند تا اجازه دهد به کارشان براي آخرين بار برسند اما او که به شدت عصباني شده بود با دستبند اين زوج را نزد قاضي دادگاه برد.

 

رابطه جنسی فرانک و شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده (عکس)

 

شما مخاطبين عزيز سايت فون فازاز اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت فون فاز


لینک کوتاه مطلب

http://funyfaz.ir/?p=523

برچسب ها

مطالب مشابه