Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

زایمان این زن بیوه دو سال بعد از مرگ شوهرش (عکس)

۲۴ مرداد ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت فون فاز در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

زایمان این زن بیوه دو سال بعد از مرگ شوهرش

 

به گزارش ایران ناز یک زن بیوه دو سال بعد از مرگ شوهرش فرزند شوهر مرحومش را به دنیا آورد ! این زن که عاشقانه شوهرش را دوست داشت با کمک روش های علم پزشکی ,توانست از اسپرم شوهرش باردار شده و دوسال بعد از مرگ شوهرش فرزند دخترشان را به دنیا بیاورد .

 

زن بيوه اي ۲ سال بعد از مرگ شوهرش باردار شد!نوزادي ۲ سال و نيم بعد از مرگ پدرش به دنيا آمد تا مادرش نشانه اي از پدر فوت شده ي او داشته باشد ، بارداري و زايمان زن بيوه خبري بود که با عکس نوزاد تازه متولد شده منتشر شد.

 

همسر بيوه پليس جواني که ۳ ماه بعد از ازدواجشان در يک ماموريت کشته شد بعد از گذشت چند سال از فوت شوهرش فرزند خود را به دنيا آورد.

 

زایمان این زن بیوه دو سال بعد از مرگ شوهرش (عکس)

 

ونجيان ليو پليس نيويورک ۲ سال و نيم پيش در يک حادثه تيراندازي وحشتناک کشته شد و همسر تازه عروسش تنها ماند اما او دوست نداشت به اين راحتي از شوهرش جدا شود و تمام سعي خود را کرد تا نشانه اي از او به يادگار بگيرد.

 

بعد از مرگ ليو همسر او از پزشک سوال کرد که آيا مي تواند اسپرم شوهرش را داشته باشد يا خير؟ مراحل قانوني طي شد و اسپرم پليس ۳۲ ساله براي بارور شدن همسرش در جايي مخصوص نگه داري شد.

 

بعد از گذشت مدتي از اين حادثه و بازگشت همسر جوان ليو به وضعيت روحي مناسب براي بارداري انتقال جنين صورت گرفت و ژيا چن باردار شد. بعد از سپري شدن دوران بارداري بالاخره نوزاد دختر در سلامت کامل متولد شد .

 

زایمان این زن بیوه دو سال بعد از مرگ شوهرش (عکس)

 

شما مخاطبين عزيز سايت فون فازاز اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت فون فاز


لینک کوتاه مطلب

http://funyfaz.ir/?p=499

برچسب ها

مطالب مشابه