Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

واکنش زنان به مردی که در اتوبوس آلت جنسی اش را نشان داد (عکس)

۲۸ تیر ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت فون فاز در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

واکنش زنان به مردی که در اتوبوس آلت جنسی اش را نشان داد (عکس)

 

به گزارش ایران ناز , یک مرد با نشان دادن آلت جنسی اش به زنان داخل اتوبوس ددسر بزرگی آفرید ! مرد جوان ترکیه ای که ازز شدن شهوت آلت تناسلی خود را در اتوبوس عمومی از شلوارش بیرون اورده و به یکی از زنان مسافر اتوبوس نشان داده بود با واکنش زنان داخل اتوبوس روبرو شد و تجربه بدی را از سر گذراند ! چه اتفاقی می افتد زمانی که شما آلت تناسلی خود را در معرض تماشای یک دسته از زنان در عموم قرار دهید؟ ممکن است آنها با هم متحد شوند و دسته جمعی حال شما را جا بیاورند !

 

یک ویدیو در یوتیوب از یک مرد در ترکیه نشان میدهد مرد جوان که به دختری در داخل اتوبوس آلت تناسلی خود را نشان میدهد با واکنش دسته جمعی زنان داخل اتوبوس روبرو میشود ! ابتدا زن جوان چیزی به مرد میگوید که باعث خنده زنان دیگر میشود و سپس با کتک زدن مرد توسط دختر , زنان دیگر نیز متحد شده و شروع به ضرب و شتم پسر جوان که آلت خود را از شلوارش بیرون آورده است میکنند !

 

 

واکنش زنان به مردی که در اتوبوس آلت جنسی اش را نشان داد (عکس)

 

به گزارش ایران ناز ویدیوهای نظارت تصویری نشان می دهد که یک مرد ناشناس توسط چندین زن در یک اتوبوس مورد حمله قرار گرفته است و گفته می شود که آلت تناسلیش را به یکی از مسافران زن نشان می دهد. پس از اینکه زن ظاهرا مرد را در مقابل کل اتوبوس شرمسار می کند، دیگر زنان شروع به خندیدن می کنند.

 

واکنش زنان به مردی که در اتوبوس آلت جنسی اش را نشان داد (عکس)

 

در این ویدیو زنان به نظر می آید به قدری مرد مسافر را با کیف و کفش خود کتک زدند که مرد مسافر با ایستادن اتوبوس در اولین ایستگاه خود را بزحمت به بیرون اتوبوس انداخت! دوربین های مدار بسته تصویر این مرد شکار کرده است . مسافر زن که تحت آزار و اذیت جنسی این مرد واقع شده بود ادعا کرد که او در برابر قانون شکایت میکند و به پلیس در استان کاکائلی شمال غربی ترکیه گزاش این حادثه را ارائه کرده است.

 

اختصاصی ایران ناز _ ترجمه : اعظم خسروگردی

 

شما مخاطبين عزيز سايت فون فازاز اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت فون فاز


لینک کوتاه مطلب

http://funyfaz.ir/?p=254

برچسب ها

مطالب مشابه