نظر هنرجویان دوره‌های عادی پتینه و طرح سنگ در رابطه با آموزش استاد محمد بادامی

»<<─##●|●|●##>>─«جدید ترین اخبار را از سایت مجله فون فاز دنبال کنید و این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید امیدوارم از مطالب این سایت لذت برده باشید»───##●|●|●##───«

نظر هنرجویان دوره‌های عادی پتینه و طرح سنگ در رابطه با آموزش استاد محمد بادامی:

آنقدر کارش را به درستی می‌داند که تمامی هنرجویان با میل و علاقه و بدون آنکه اجباری در کلامشان باشد و با عشق و علاقه از آموزش استاد محمد بادامی، مرد موفق عرصه پتینه و طرح سنگ، نظرشان را به من گفتند و این گزارش تقدمیتان می‌گردد:

 

ونوشه غفرانی:

فن بیان و تسلط به موضوعات و پیگیر بودن از این جهت که بچه‌ها حتما آموزش را خوب دنبال کنند برای من که هنرجوی آقای بادامی بودم بسیار جذاب و لذتبخش بود و مهمترین خصوصیت استاد بادامی این بود که تمامی سوالات را با صبوری پاسخگو بودند و من به شخصه استاد بادامی را مساوی با یک الگو خوب برای کار حرفه ای قرار می‌دهم.

 

زهره سادات احمدی:

برای یادگرفتن دوره‌های پتینه، طرح سنگ و ورق طلا و دکوراتیو در کلاس‌های استاد محمد بادامی شرکت کردم. مهمترین خصوصیت استاد بادامی، منظم بودن ایشان در برگزاری و اتمام کلاس‌‎ها با آموزش‌های جامع است و ما از وقتمان به نحو کامل و خیلی مفید استفاده می‌کنیم. من در یک جمله استاد بادامی را مساوی با مهارت قرار می‌دهم و برای این استاد عزیز آرزوی موفقیت دارم.

 

سامیا توکلی:

قبل از اینکه وارد کلاس‌های استاد بادامی بشوم در کلاس پتینه یک استاد دیگری شرکت کرده بودم و زمانی که وارد کار شده بودم متوجه شدم هنوز به آن صورت چیزی نمی‌دانم و این نشان دهنده آن بود که من خیلی سطحی در کلاس قبلی آموزش دیده بودم اما با ورود در کلاس‌های استاد بادامی، نکات بسیار ریز و کاربردی را آموزش دیدم که در حال حاضر با یک اعتماد به نفس بالا که در خودم بواسطه حضور در این کلاس پیدا کردم می‌توانم پروژه کاری بگیرم و اصولی کار کنم و این مهارت را مدیون استادی هستم که با صبوری و متانت بالا به ما آموزش درست و اصولی داده اند.

 

فاطمه چوبین:

من از طرف پدرم که مهندس عمران هستند با استاد بادامی آشنا شدم و بعد از مشورت و پرس و جو، به این تصمیم درست رسیدم که استاد بادامی را انتخاب کنم. مهربانی، اخلاق حرفه ای و آموزش کامل و بی نقص ورق طلای استاد برای من بسیار خاطرات خوب و خوشی را از این استاد عزیز به یادگار گذاشت. من پدرم بیشتر به خاطر تعهد اخلاقی که استاد بادامی نسبت به هنرجویان دارند من را معرفی کردند که بسیار رضایت دارم.

 

دکتر مهسا ایمانیان:

فن بیان بالا و انتقال کامل مهارت استاد بادامی در دوره‌ پتینه ساختمانی استاد بادامی موجب شده تا احساس رضایت قلبی داشته باشم. تمامی ریزه کاری‌ها و زیرساخت‌ها در این کلاس‌ها به ما آموزش داده شد و مهمترین خصوصیت استاد بادامی را در این می‌دانم که تمامی آموخته‌های خودشان را کامل در اختیار هنرجویان قرار می‌دهند.

 

مرجان شریفی:

خیلی خوشحالم که توانستم در این دوره‌هایی که استاد بادامی برگزار کرده بودند شرکت کنم. تخصص، نظم و دلسوزی سه محور مهم استاد بادامی است که باعث شده تا هنرجویان و به خصوص خودم بسیار احساس رضایت کامل از تدریس ایشان داشته باشم. نکته مهم آنکه من قبلا دوره‌های طرح سنگ را گذرانده بودم اما آموزش استاد بادامی بسیار متفاوت تر و جامع تر بوده است.

 

الهام حسینی:

دلسوزی استاد بادامی و پیگیر بودن ایشان از هنرجویان نشان از این دارد که استاد بادامی نسبت به هنرجویان تعهد کاری دارند که این نقطه امنیتی برای هنرجویان است که با اعتماد به نفس بالاتری به بازار کار ورود پیدا کنند. خیلی برای من اهمیت دارد که استاد بادامی از هنرجویان خود برای پروژ‌ه‌های کاری استفاده می‌کند و نکته قابل توجه آنکه هزینه‌های استاد با این همه آموزش نسبت به دیگر جاها بسیار ارزان تر و کامل تر است.استاد بادامی مساوی با یک دنیا عشق و هنر است.

 

ندا فخرایی:

کلاس‌های پتینه و آبسره استاد بادامی بسیار من برای من پربار بود که خیلی به اطلاعات من افزوده شد. استاد بادامی بسیار با حوصله، صبر زیاد پاسخگوی سوالات ما بودند و من بسیار از شرکت در این کلاس‌ها احساس رضایت دارم. امیدوارم با شرکت در این کلاس‌ها بتوان در کارم بسیار موفق ظاهر شوم.

 

محبوبه رستگار:

قبل از اینکه در کلاس‌های پتینه و طرح سنگ استاد بادامی شرکت کنم حدود سه سال کار کرده بودم اما با آمدن به کلاس‌های استاد بادامی متوجه شدم که اشکالات زیادی در کارم داشته ام که با شرکت در این کلاس رفع شد و امیدوارم با مهارت بالاتری وارد پروژه‌ها بشوم. تعهد کاری، دلسوزی، و پیگیر بودن استاد نسبت به یادگیری هنرجویان سه ضلع اخلاقی استاد بادامی را تشکیل می‌دهند.

 

سمانه معمارزاده فرشچی:

بعد از کلی تحقیقات در سایت‌ها و اینستاگرام به این نتیجه رسیدم که در نهایت استاد بادامی را برای آموزش انتخاب کنم چرا که استاد بادامی بسیار در کار خود تخصص و اشراف دارند و استاد تمامی متریال و پایه رنگ‌ها را می‌شناسند و با دلسوزی تمام به ما آموزش می‌دهند و تکنیک‌هایی که ما در این کلاس‌ها یاد گرفته ایم بسیار در آینده کاری ما موثر خواهد بود. استاد بادامی مساوی با اصالت است.

 

علی صارمی نژاد:

بعد از یکسری تحقیقات که نسبت به آموزش پتینه داشتم بهترین فردی که به من معرفی شد کلاس‌های آقای استاد محمد بادامی بود که با ورودم به این کلاس‌ها بسیار جذب آموزش ایشان به خصوص تدریس طرح سنگ استاد شدم. استاد بادامی مثل یک برادر بزرگ تر من را وارد پروژه‌های خودشان کردند و در حال حاضر در کنار استاد در حال کار کردن هستم و از پیشرفتم به وسلیه استاد بادامی خیلی خوشحالم.

 

حجت لطیفی:

استاد بادامی را از طریق پیج اینستاگرام پیدا کردم و کلاس طرح سنگ استاد خیلی من را مشتاق و علاقه مند تر به کار کرد و استاد بادامی با صبوری و متانت خاصی، جوابگوی هنرجویان در کلاس هستند. من استاد بادامی را در کنار اینکه استاد عزیز خودم می‌دانم یک دوست بسیار خوبی برای من هستند.»<<─##●|●|●##>>─«جدید ترین اخبار را از سایت مجله فون فاز دنبال کنید و این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید امیدوارم از مطالب این سایت لذت برده باشید»───##●|●|●##───«

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *