Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

آخرین خبر از حال وخیم عارف غفوری پسر ایرانی مقیم ترکیه (عکس)

۲۷ تیر ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت فون فاز در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

آخرین خبر از حال وخیم عارف غفوری پسر ایرانی مقیم ترکیه (عکس)

 

به گزارش ایران ناز پسر با استعداد ایرانی که شهرتش بخاطر هنر شعبده بازیش همه گیر شده است دچار حادثه هولناکی گردید . عارف غفوری شعبده باز ایرانی مقیم ترکیه است که به دلیل نیش مار کبری در بیمارستان بستری شده است. حال او وخیم اعلام شده. در این بخش جرئیات خبر را می خوانید عارف غفوری یکی از شعبده بازان ایرانی است که در ترکیه فعالیت می کند. این جوان ایرانی مقیم ترکیه متولد سال ۶۸ است. او با شرکت در یک برنامه ترکیه ای توانست به عنوان بهترین شعبده باز انتخاب و برنده نهایی شود.

 

ظهر روز گذشته در هتل محل نمایش شعبده بازی عارف غفوری شعبده باز ایرانی ساکن ترکیه در آنتالیا اتفاق بدی افتاده است. مار کبری حین نمایش دست او را نیش زده است و غفوری بلافاصله به کمک همکارانش دست خود را از قسمت مچ با یک دستمال بسته تا از انتقال زهر به سراسر بدن خود مانع شود ؛ جزئیات بیشتر این خبر را در ادامه ی این مطلب از ایران ناز میخواهید

 

آخرین خبر از حال وخیم عارف غفوری پسر ایرانی مقیم ترکیه (عکس)

 

عارف غفوری که با شرکت در یک برنامه استعداد یابی در ترکیه به شهرت رسید، در اثر نیش مار کبرایی که در برنامه هایش از آن استفاده می کند در بیمارستانی در آنتالیا بستری شد. عارف برای درمان و تزریق پادزهر باید به کشور مصر یا فرانسه اعزام شود و حال وی خوب نیست.

 

آخرین خبر از حال وخیم عارف غفوری پسر ایرانی مقیم ترکیه (عکس)

 

وزارت خارجه ترکیه برای تسریع در صدور ویزا مستقیما وارد شده است تا هر چه زودتر این هنرمند ایرانی مقیم ترکیه به سلامتی خود دست یابد.

 

بیمارستان بلافاصله اقدام به تزریق پادزهر از طریق واحد های مربوطه کرد به درخواست خود اوبیمارستان مطلع شد که پادزهرمورد نیاز برای درمان بیمار در مصر موجود است و بیمار با یک شرکت خصوصی برای انجام مراحل درمانی به خواسته خود به مصر انتقال داده شد.

 

طبق گزارشات عارف غفوری خود درخواست کرده است که او را برای درمان به مصر منتقل کنند چراکه می داند مصر از معدود کشورهایی است که در آن پادزهر برای نیش مار کبری وجود دارد.

 

 

 

وضعیت بیمار و علائم بدنی او پیش از انتقال بررسی و بی خطر اعلام شد ؛ در هموگلوبین بیمار ،بیموشیمی تثبیت شد. آزمایش کبد و کلیه کارکرد طبیعی را نشان میداد و سایر آزمایش های خون نیز حالت طبیعی را نشان دادند. تورم در خط پیشانی و هیچ مردگی یا عفونتی هم در بدن یافت نشد.

 

آخرین خبر از حال وخیم عارف غفوری پسر ایرانی مقیم ترکیه (عکس)

 

شما مخاطبين عزيز سايت فون فازاز اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت فون فاز


لینک کوتاه مطلب

http://funyfaz.ir/?p=244

برچسب ها

مطالب مشابه